Ogłoszenie 04-02-2014
Lublin, dn. 04.02.2014 r.
Wszyscy Wykonawcy, którzy uczestniczą w postępowaniu
Zawiadomienie
Zamawiający – Zespół Szkół Transportowo – Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki
w Lublinie informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania zapytania ofertowego na usługę
edukacyjną polegającą na organizacji i przeprowadzeniu zajęć dodatkowych realizowanego przez Gminę Lublin projektu pt.:„Już czas na staż „ w ramach Priorytetu IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w Ramach Europejskiego Funduszu Społecznego wybrano oferty n/w firm - osób:
Wybrany Wykonawca |
Uzasadnienie Wyboru |
Programowanie obrabiarek numerycznych w kodzie G – 5 części Część 1 - Tadeusz Sapko 20-806 Lublin ul. Powstańców Śląskich 70 |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100
|
Część 2 - Tadeusz Sapko 20-806 Lublin ul. Powstańców Śląskich 70
|
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 3 – Sławomir Tomasz Kępiński Zemborzyce Tereszyńskie 1 20-515 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 4 - Sławomir Tomasz Kępiński Zemborzyce Tereszyńskie 1 20-515 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 5 – Arkadiusz Mackiewicz ul. Agatowa 12/42 20-571 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Diagnostyka i naprawa urządzeń i obwodów elektrycznych w samochodach – 4 części Część 1 – Zbigniew Kiernicki ul. Rudlickiego 15/17 20-318 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100
|
Część 2 - Zbigniew Kiernicki ul. Rudlickiego 15/17 20-318 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100
|
Cześć 3 - Arkadiusz Mackiewicz ul. Agatowa 12/42 20-571 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 4 – Michał Łukasz Tarnowski Turka ul. Jaworowa 18 20-258 Lublin 62 |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Montaż i naprawa sieci urządzeń i telewizji przewodowej Część 1 – Joanna Konop 20-838 Lublin ul. Kiepury 11/35 |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100
|
Część 2 – Joanna Konop 20-838 Lublin ul. Kiepury 11/35 |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 3 - Michał Łukasz Tarnowski Turka ul. Jaworowa 18 20-258 Lublin 62 |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Obsługa komputerowych programów do zarządzania pracą przedsiębiorstw małych i średnich – moduł magazyn Część 1 – Iwona Mackiewicz ul. Agatowa 12/42 20-571 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Cześć 2 - Iwona Mackiewicz ul. Agatowa 12/42 20-571 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Obsługa komputerowych programów do zarządzania pracą przedsiębiorstw małych i średnich – moduł kadry i płace Część 1 - Milena Tarnowska ul. Józefa Mackiewicza 17/27 20-147 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 2 - Milena Tarnowska ul. Józefa Mackiewicza 17/27 20-147 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Obsługa kas fiskalnych i sporządzanie raportów kasowych Część 1 – Edyta Szlakiewicz ul. Modrzewiowa 5c/10 21-040 Świdnik
|
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 2 – Edyta Szlakiewicz ul. Modrzewiowa 5c/10 21-040 Świdnik |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 3 - – Edyta Szlakiewicz ul. Modrzewiowa 5c/10 21-040 Świdnik |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Tworzenie materiałów elektronicznych z wykorzystaniem programów ADOBE Część 1 – Agnieszka Kasprzak ul. W. Witosa 9/24 21-040 Świdnik |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 2 – Andrzej Biszczanik Dębszczyzna 22 23-107 Strzyżewice |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 3 - Andrzej Biszczanik Dębszczyzna 22 23-107 Strzyżewice |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Obsługa komputerowych programów do zarządzania pracą przedsiębiorstw małych i średnich – moduł księgowy Część 1 – Małgorzata Dąbrowska 20-283 Lublin ul. Zygmunta Augusta 6/17 |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 2 – Małgorzata Dąbrowska 20-283 Lublin ul. Zygmunta Augusta 6/17 |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Obsługa komputerowych programów do zarządzania pracą przedsiębiorstw małych i średnich – moduł obsługa klienta Część 1 - Grażyna Górniak Miłocin 8 24-150 Nałęczów |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 2 - Grażyna Górniak Miłocin 8 24-150 Nałęczów |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Serwisant komputerowy dla zawodów nieinformatycznych Część 1 - Jerzy Kościańczuk ul. Połaniecka 3A 20-095 Lublin |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Część 2 – Andrzej Dąbrówka 20-060 Lublin ul. Głowackiego 28a/41 |
Oferta ważna, niepodlegająca odrzuceniu, wg kryterium ( cena 100 %) uzyskała najwyższą ilość punktów-100 |
Zamawiający ustala termin na podpisanie umowy na dzień 07.02.2014 r.
Streszczenie oceny i porównania złożonych ofert:
Nazwa i adres Wykonawcy |
KRYTERIUM Cena 100 % |
Programowanie obrabiarek numerycznych w kodzie G – 5 części Część 1 - Tadeusz Sapko 20-806 Lublin ul. Powstańców Śląskich 70 |
100 pkt |
Część 2 - Tadeusz Sapko 20-806 Lublin ul. Powstańców Śląskich 70 |
100 pkt |
Część 3 – Sławomir Tomasz Kępiński Zemborzyce Tereszyńskie 1 20-515 Lublin |
100 pkt |
Część 4 – Sławomir Tomasz Kępiński Zemborzyce Tereszyńskie 1 20-515 Lublin |
100 pkt |
Część 5 – Arkadiusz Mackiewicz ul. Agatowa 12/42 20-571 Lublin |
100 pkt |
Diagnostyka i naprawa urządzeń i obwodów elektrycznych w samochodach – 4 części Część 1 – Zbigniew Kiernicki ul. Rudlickiego 15/17 20-318 Lublin |
100 pkt |
Część 2 - Zbigniew Kiernicki ul. Rudlickiego 15/17 20-318 Lublin |
100 pkt |
Cześć 3 - Arkadiusz Mackiewicz ul. Agatowa 12/42 20-571 Lublin |
100 pkt |
Część 4 – Michał Łukasz Tarnowski Turka ul. Jaworowa 18 20-258 Lublin 62 |
100 pkt |
Montaż i naprawa sieci urządzeń i telewizji przewodowej Część 1 – Joanna Konop 20-838 Lublin ul. Kiepury 11/35 |
100 pkt |
Część 2 – Joanna Konop 20-838 Lublin ul. Kiepury 11/35 |
100 pkt |
Część 2 – Michał Łukasz Tarnowski Turka ul. Jaworowa 18 20-258 Lublin 62 |
98,15 pkt |
Część 3 – Michał Łukasz Tarnowski Turka ul. Jaworowa 18 20-258 Lublin 62 |
100 pkt |
Obsługa komputerowych programów do zarządzania pracą przedsiębiorstw małych i średnich – moduł magazyn Część 1 – Iwona Mackiewicz ul. Agatowa 12/42 20-571 Lublin |
100 pkt
|
Część 2 – Iwona Mackiewicz ul. Agatowa 12/42 20-571 Lublin |
100 pkt |
Obsługa komputerowych programów do zarządzania pracą przedsiębiorstw małych i średnich – moduł kadry i płace Część 1 - Milena Tarnowska ul. Józefa Mackiewicza 17/27 20-147 Lublin |
100 pkt |
Część 2- Milena Tarnowska ul. Józefa Mackiewicza 17/27 20-147 Lublin |
100 pkt
|
Obsługa kas fiskalnych i sporządzanie raportów kasowych Część 1, 2, 3 – Edyta Szlakiewicz ul. Modrzewiowa 5c/10 21-040 Świdnik
|
100 pkt |
Tworzenie materiałów elektronicznych z wykorzystaniem programów ADOBE Część 1 – Agnieszka Kasprzak ul. W. Witosa 9/24 21-040 Świdnik |
100 pkt |
Część 2, 3 – Andrzej Biszczanik Dębszczyzna 22 23-107 Strzyżewice |
100 pkt |
Obsługa komputerowych programów do zarządzania pracą przedsiębiorstw małych i średnich – moduł księgowy Część 1, 2 – Małgorzata Dąbrowska 20-283 Lublin ul. Zygmunta Augusta 6/17 |
100 pkt |
Obsługa komputerowych programów do zarządzania pracą przedsiębiorstw małych i średnich – moduł obsługa klienta Część 1, 2 - Grażyna Górniak Miłocin 8 24-150 Nałęczów |
100 pkt |
Serwisant komputerowy dla zawodów nieinformatycznych Część 1 - Jerzy Kościańczuk ul. Połaniecka 3A 20-095 Lublin |
100 pkt |
Część 2 – Andrzej Dąbrówka 20-060 Lublin ul. Głowackiego 28a/41 |
100 pkt |
Dziękujemy za udział
w postępowaniu